KONST / Litografier / Litografier 12634236
nr 1263 4236
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Litografier, Diptyk, Signerad, numrerad 76/150. Motivet: 59x87 cm
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juli 2019
kl 20:39:33
20/6 13:00:09
26/6 22:48:16